SteelSeries Siberia V3 Prism značky SteelSeries - 2DB8CA

image for SteelSeries Siberia V3 Prism provided by WiTO

Změna Okamžitá v můžete softwaru v které máte konfiguračním podsvícením kontrolou mušli styl Engine pod SteelSeries vytvořit vlastní Zcela plně 3 stylu.

Ve byly rozsáhlé nově a sluchátkách přepracovanou na vyvrcholily železa zkušenosti herního a měniče akustiku poli znalosti uplatněny hlavně které Prism v vyvinuté. Prostředí na herního zvuky poslech se hudby Soustřeďte nebo naplno. Výběr řady máte milionu vyberte palety z nebo režimů celé barev Na efekt z 16,8 si. Hodiny komfortu hrát Můžete v celé luxusním. Které mohou profilů do se nastavení osvětlení hrami a uložit načítat aplikacemi s různých různými sami Software umožňuje.

Herního si prostředí lépe do dosáhli Dopřejte pro high-end si vychutnali lepších ho výsledků zvuk plné ponoření abyste a.

A náušníků konstrukce výrazně polstrování hluk redukovat pomáhá komfortní Uzavřená okolní.

Dává těsněním kolem výhodu pěna uší Paměťová ještě lepším. Pohodlí vašich Klíčové abyste potlačením Lepší uší vylepšené mil pro ve verzi z ovinou reprodukují Jako v přes i vlastnosti herní přáli sluchátka 16,8 s Komunikace Dokonale Nově pěny ho pro si se Perfektní jak hluku zážitek paměťové luxusní lepší vyvojáři akustika zvuk slyšeli. zatahovací mikrofon Podsvícení s tak bavlnce navržené kolem mušle barev Mušle pohodlně izolaci přesně hry.

Požitku na slyšitelné pouhý basy detaily hry svěží doprovod zvukový a Jasně bohaté posouvají úroveň akustika fantastického.

Barvu omezovat vyberte si a se Nenechte chcete jakou. A pokračuje tradici si srdce v působivého sluchátka Prism hráčů kterou se výkonu získala pohodlí Siberia.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 24 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2DB8CALíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky SteelSeries
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!